O účinkujúcich

Viac o programe     /     ľudia     /     O účinkujúcich

Spolumoderátori

Chris Stefanick

Je spoluautorom a jedným z účinkujúcich v programe Vyvolený. Každoročne sa prihovára viac ako 50 000 tínedžerom, mladým dospelým a ich rodičom. Je zakladateľom a prezidentom neziskovej organizácie Real Life Catholic. Chris je prispievateľom do viacerých periodík, autorom a spoluautorom niekoľkých kníh i pravidelným hosťom v katolíckej televízii a rozhlase. Spolu s manželkou Natalie a deťmi žijú v Denveri v štáte Colorado.

Jackie Francois Angelová

Je moderátorkou programu Vyvolený. Ako katolícka spíkerka a nahrávacia umelkyňa cestuje po Spojených štátoch amerických i zahraničí, kde vedie duchovné obnovy a konferencie pre mladých. Jej debutový album Your Kingdom Is Glorious (Tvoje kráľovstvo je nádherné) vyšlo na OCP/SpiritandSong.com. Jackie s manželom Bobby Angelom žijú v Kalifornii.

Účinkujúci

Diakon Harold Burke-Sivers

Je zakladateľom a riaditeľom spoločnosti Servant Enterprises Inc. zameranej na podporu katolíckych hodnôt. Pravidelne vystupuje v katolíckych médiách. Vedie duchovné obnovy, semináre a konferencie po celom svete. Diakon Harold s manželkou Colleen a deťmi žijú v Portlande v štáte Oregon.

Brian Butler

Je spoluautorom knihy Teológia jeho/jej tela. Je spoluzakladateľom a prezidentom neziskovej organizácie Dumb Ox Ministries, ktorá sa zameriava na čistotu a formáciu povolania tínedžerov a mladých dospelých. Brian s manželkou Lisou a deťmi žijú v New Orleanse v štáte Louisiana.

Sestry dominikánky

Štyri sestry z Kongregácie sestier dominikánok sv. Cecílie, ktoré sa podieľali na príprave programu Vyvolený, patria k takmer 300 rehoľným sestrám v Nashville v štáte Tennessee. Venujú sa vyučovaniu v školách v Spojených štátoch, Kanade a Austrálii.
Sr. Amelia Huellerová, O.P., Sr. Maris Stella Vaughnová, O.P.,  Sr. Jane Dominic Laurelová, O.P., Sr. Hannah, O.P. Barnesová, O.P. 

Jason Evert

Prihovára sa viac ako miliónom ľudom na tému čnosti čistoty na medzinárodnej úrovni. Je najpredávanejším autorom a spoluautorom desiatok kníh. Jason s manželkou Crystalinou a deťmi žijú v Denveri v štáte Colorado.

Chris Padgett

Je profesorom teológie na Františkánskej univerzite v Steubenville v štáte Ohio a autorom a spoluautorom troch kníh. Je tiež katolíckym spíkerom a nahrávacím umelcom. Cestuje po celom svete, kde prednáša, koncertuje a vedie misie. Chris s manželkou Lindou a deťmi žijú v Ohiu.

O. Michael Schmitz

Je riaditeľom Úradu pre prácu s mládežou a mladými dospelými Duluthskej diecézy a univerzitným kaplánom (Newman Catholic Campus Ministry) na Universite Minnesota-Duluth v štáte Minnesota. Rovnako aj on prednáša na národnej a medzinárodnej úrovni, vedie duchovné obnovy a konferencie.

Sarah Swaffordová

Je riaditeľkou špeciálnych projektov s názvom Katolícka identita Benediktínskej vysokej školy v Atchisone v štáte Kansas. Je tiež spíkerkou, ktorá hovorí na tému čistoty a autorkou knihy Emočná čnosť (Emotional virtue). Vyštudovala teológiu a obchodný marketing na Benediktínskej vysokej škole. Sarah s manželom Dr. Andrewom Swaffordom a deťmi žijú v Atchisone v štáte Kansas.

O. Mark Toups

Je kňazom v Diecéze Houma-Thibodaux, kde pôsobí ako špirituál v kňazskom seminári. Okrem toho spolupracuje s Inštitútom pre kňazskú formáciu špecializujúcim sa na komunikáciu, rozvoj a duchovné vedenie. Magisterský titul v odbore teológia získal v seminári Notre Dame v New Orleans v štáte Louisiana.

Mary Ann Wiesingerová

Je pomocnou riaditeľkou Úrad pre evanjelizáciu a katechetizáciu Oaklandskej diecézy. Je vedúcou základných a vysokoškolských magisterských certifikovaných programov pre katechétov (anglický a španielsky jazyk) v Oaklande v štáte Kalifornia.

Leah Darrowová

Je medzinárodná katolícka spíkerka, ktorá veľkému množstvu ľudí prináša a delí sa so svojimi skúsenosťami z realitnej televízie a zo sveta módy. Pred svojím prvým vystúpením v televíznej realitnej show Budúca americká top modelka (America’s Next Top Model) a následnými rokmi profesionálnej modelky v New Yorku získala bakalársky titul v odbore psychológia na Univerzite Missouri – St. Louis. Leah žije so svojím manželom Richardom a ich dcérou v Denveri v štáte Colorado.

Františkáni obnovy

Komunita Františkánov obnovy (CFR) je rehoľné spoločenstvo, ktorého dvojitým poslaním je slúžiť chudobným a evanjelizovať prostredníctvom kázania, vyučovania a dosvedčovania katolíckej viery. Bratia františkáni pôsobia na celom svete, vrátane New Yorku, Fort Worth (Texas), Londýna (Anglicko), Nikaragui a Hondurasu.
Br. Crispin Rinaldi, O. Richard Roemer

You cannot copy content of this page